Designové hliníkové ploty nekladou rozmanitosti meze

Chcete něco jiného, než jen obyčejné lamelové nebo žaluziové ploty? Rádi byste přizpůsobili obehnání svého pozemku svým přáním a představám a jako bonus ho navíc sladili i s dalšími designovými prvky své zahrady či dvora?

Pak si s běžnou nabídkou obchodů nevystačíte. Moderní hliníkové ploty toho dokážou nabídnout opravdu hodně. Vypadají efektně a nemusí se omezovat jen na standardní nabídku obchodů. A jak je to možné? Tajemství tkví ve zpracování.

Laserové zpracování pro přesný řez

Zatímco obyčejné ploty v sériové výrobě (bez ohledu na materiál) se obvykle vyrábí za pomoci forem, kovy, reprezentované nejčastěji odolným hliníkem, lze zpracovávat mnohem efektivněji. Máme na mysli samozřejmě laser, který vyřeže jejich tvary s absolutní precizností a přesností. Poté je už stačí jen postavit na zamýšlené místo a budete mít hotovo.

Hliník jako materiál nám navíc může nabídnout i mnoho výhod. Osloví vás svým ušlechtilým vzhledem, stabilitou a samozřejmě také vysokou odolností (ne nadarmo se využívá i ve vesmírných programech). Navíc ho lze díky jeho hmotnosti použít nejenom na designové ploty, ale i pro  instalaci na balkony, zahradní zástěny apod. A doporučit lze i inovativní práškové lakování pro perfektní vzhled i absolutní bezúdržbovost.

Proč vlastně zvolit hliník

Oproti dřevu nebo plastu nabízí celou řadu předností. Jmenovat musíme především:

  • zvýšenou ochranu proti mechanickým nárazům,
  • odolnost proti poškrábání a UV záření,
  • bezproblémovost při vystavení povětrnostním vlivům,
  • vynikající vzhled
  • a dlouhou životnost.

Poslední bod se pojí právě s unikátním zpracováním za pomoci laseru. Specialisté ze stránek Hlinikoveplotycz.cz nabízí v této oblasti mnohaleté zkušenosti. Pro vaše luxusní ploty mají připraveno více než 100 vzorů, ale jsou schopni vám vyrobit i požadovaný vzhled na míru. A stejný design na vaše přání propůjčí třeba  i zahradním zástěnám, balkonovému zábradlí nebo třeba vjezdové bráně. Stačí si jen vybrat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *