Chytrá zásuvka s měřením spotřeby

Máte obavy z vysokých výdajů za energie? Trend je neúprosný, ceny rostou a nedá se očekávat, že dojde k zásadnímu obratu na trhu. I proto je nutné se přizpůsobit a maximálně tak zefektivnit chod vlastní domácnosti. Kdo má přehled, ten ví, kde by mohl ještě ušetřit. Grafy a statistiky mohou být k dispozici už brzy, stačí jen dát šanci moderní elektronice. Zásuvky, které změří doslova každou kilowatthodinu, jsou proto velmi užitečným pomocníkem do každého bytu. Můžete jim dát šanci ještě dnes! Dají vám totiž zpětnou vazbu, nad níž se můžete zamyslet. Brzy zjistíte, na jakých místech by se dalo ušetřit a meziroční vyúčtování od dodavatele elektřiny vás už rozhodně nepřekvapí.

Přehlednost je až na prvním místě

Pokud chcete nějakou úsporu, musíte také znát detailní spotřebu, to je vlastně nepsaný zákon trhu. Chytrá zásuvka s měřením spotřeby usnadní přehled, nabídne elektrický výkon až 3680 W a změří tedy velmi pečlivě i provoz kávovaru nebo mikrovlnné trouby. A kolik vlastně spotřebuje energie? V pohotovostním režimu je to méně než 1 W, což na fakturách rozhodně nepoznáte. Peníze, které ušetříte za elektřinu, pak můžete použít kdekoliv jinde. Chcete si naplánovat pěkný výlet za odměnu za celoroční nasazení v zaměstnání? Když víte, kolik energie spotřebuje vaše domácnost za den nebo za týden, můžete také velmi snadno plánovat program úspor.

Mobilní aplikace znamená velkou výhodu

Přehled můžete mít vlastně odkudkoliv, stačí mít v ruce chytrý mobilní telefon. Interaktivní aplikace je připravena pro všechny majitele Androidů, ale i smartphonů s operačním systémem iOS. Bonusem je pak i české menu, takže nastavení je vždy dílem okamžiku. Podívejte se na podrobnější informace, které najdete na cel-tec.cz! Chtěli byste ve své domácnosti takového pomocníka? 

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *