Byty na pražském Žižkově se těší ohromné popularitě. K nastěhování budou již letos

Zajímá vám, jaké je bydlení na pražském Žižkově? Díky projektu Byty u parku to můžete zjistit na vlastní kůži a užít si skvělé bydlení s dětmi přímo v srdci zeleného parku, přesto v Praze.

Rezidenční projekt Byty u parku

Sháníte-li byty na prodej v Praze 3, neměly by vaší pozornosti uniknout Byty u parku. Jedná se o bytový projekt, který v sobě snoubí použití moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality. V praxi to bude vypadat tak, že jednotlivé domy se budou skládat z maximálně šesti podlaží a elegantně se začlení do ostatní zástavby. To můžete posoudit z vizualizace, co je k nahlédnutí na oficiálních stránkách projektu.

Detaily o nabídce bytů

Co se bytů, které budou v nabídce v rámci projektu Byty u parku, týče, celkem jich bude 272. Na své si tak přijdou lidé, kteří hledají útulné bydlení v garsoniéře, ale také lidé hledající byty od 2+kk až po 5+kk. Nesmíme zapomenout ani na dva luxusní jednopokojové ateliéry. Bydlení na pražském Žižkově tak bude ideální volbou pro širokou škálu lidí.

Výhody bydlení na Žižkově

Abychom ale nezmiňovali pouze detaily rezidenčního projektu, musíme se zmínit také o lokalitě pražského Žižkova. Z něj se totiž stává žádaná pražská čtvrť, která se mění před očima a nabízí vše, po čem lidské srdce touží. Obyvatelé Bytů u parku budou mít na dosah park Židovské pece, ale také celou řadu kulturního a sportovního vyžití. V blízkosti se nachází také několik škol a školek, nákupní možnosti a samozřejmě i lékařské ordinace a služby.

Byty na pražském Žižkově se těší ohromné popularitě. K nastěhování budou již letos
Byty na pražském Žižkově se těší ohromné popularitě. K nastěhování budou již letos

Pokud chcete bydlet v centru dění, ale zároveň si užívat klidného bydlení, jsou právě vznikající Byty u parku výbornou volbou. K dispozici k nastěhování budou již letošní rok a nabídnou moderní architekturu v kombinaci s funkčním bydlením. Tím vytvoří výborné zázemí nejenom pro rodiny s dětmi. Poznejte bydlení na pražském Žižkově na vlastní kůži. K dispozici zbývá jen několik posledních bytů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *