Byty na pražském Žižkově se těší ohromné popularitě. K nastěhování budou již letos

Zajímá vám, jaké je bydlení na pražském Žižkově? Díky projektu Byty u parku to můžete zjistit na vlastní kůži a užít si skvělé bydlení s dětmi přímo v srdci zeleného parku, přesto v Praze.

Rezidenční projekt Byty u parku

Sháníte-li byty na prodej v Praze 3, neměly by vaší pozornosti uniknout Byty u parku. Jedná se o bytový projekt, který v sobě snoubí použití moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality. V praxi to bude vypadat tak, že jednotlivé domy se budou skládat z maximálně šesti podlaží a elegantně se začlení do ostatní zástavby. To můžete posoudit z vizualizace, co je k nahlédnutí na oficiálních stránkách projektu.

Detaily o nabídce bytů

Co se bytů, které budou v nabídce v rámci projektu Byty u parku, týče, celkem jich bude 272. Na své si tak přijdou lidé, kteří hledají útulné bydlení v garsoniéře, ale také lidé hledající byty od 2+kk až po 5+kk. Nesmíme zapomenout ani na dva luxusní jednopokojové ateliéry. Bydlení na pražském Žižkově tak bude ideální volbou pro širokou škálu lidí.

Tip na článek:  Vlastní bazén už není jen pro vyvolené

Výhody bydlení na Žižkově

Abychom ale nezmiňovali pouze detaily rezidenčního projektu, musíme se zmínit také o lokalitě pražského Žižkova. Z něj se totiž stává žádaná pražská čtvrť, která se mění před očima a nabízí vše, po čem lidské srdce touží. Obyvatelé Bytů u parku budou mít na dosah park Židovské pece, ale také celou řadu kulturního a sportovního vyžití. V blízkosti se nachází také několik škol a školek, nákupní možnosti a samozřejmě i lékařské ordinace a služby.

Byty na pražském Žižkově se těší ohromné popularitě. K nastěhování budou již letos
Byty na pražském Žižkově se těší ohromné popularitě. K nastěhování budou již letos

Pokud chcete bydlet v centru dění, ale zároveň si užívat klidného bydlení, jsou právě vznikající Byty u parku výbornou volbou. K dispozici k nastěhování budou již letošní rok a nabídnou moderní architekturu v kombinaci s funkčním bydlením. Tím vytvoří výborné zázemí nejenom pro rodiny s dětmi. Poznejte bydlení na pražském Žižkově na vlastní kůži. K dispozici zbývá jen několik posledních bytů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *