Hledáte nové bydlení? V Malešickém háji zbývají poslední volné byty ke koupi

V pražské čtvrti zvané Malešice se pomalu, ale jistě blíží ke konci projekt Malešický háj, jehož stavba započala v roce 2021. Tento projekt poskytne k bydlení celkem 107 nových bytů, které budou připravené k nastěhování již příští rok. Sháníte-li právě vy nové bydlení v Praze, máte jednu z posledních šancí vybrat si svůj nový domov.

Soukromí, klid a pocit bezpečí

Byty v Malešicích poskytnou svým obyvatelům klidné bydlení v soukromí a v blízkosti přírody. Každý z celkem pěti bytových domů bude mít maximálně pět podlaží, a to z toho důvodu, že tvůrci projektu nechtěli nijak narušit ráz okolní přírody. Obyvatelům jednotlivých bytů bude díky tomu dopřáno soukromí, pocit bezpečí a dostatečný klid. Každý byt bude mít navíc k dispozici předzahrádku, terasu nebo balkon.

Bydlení v přírodě nedaleko centra města

I přes blízkost přírody se ale centrum hlavního města nachází nedaleko. Bydlení v Malešicích je tak ideální volbou pro ty z vás, kteří rádi bydlí v soukromí a v klidné čtvrti, ale zároveň pracují v centru a nechtějí každý den strávit na cestě několik hodin.

Bydlení na dosah pro každého

Pokud máte o nový byt v Malešicích vážný zájem, existuje rozumná možnost financování nového bytu, díky které budete muset uhradit pouze 20% kupní ceny a na zbytek budete moci využít čerpání hypotéky. Samozřejmě s velmi rozumným a nízkým úrokem.

Toužíte-li po bydlení v centru Prahy, které v sobě spojuje to nejlepší z bydlení ve velkoměstě a zároveň na vesnici, Malešický háj si zamilujete. Jednotlivé byty se liší rozlohou i výhledem, a proto si z jejich nabídky vybere jak jedinec, který chce bydlet sám v malém bytě, tak i rodina s více dětmi. Okolní příroda se skvěle hodí jak na procházky se psem, tak na hraní s dětmi a pořádání pikniků.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *