bydlení, Praha, nové byty

Snít svůj životní sen v metropoli? Ve Vilaparku Klamovka bezvýhradně!

Mottem tohoto rezidenčního projektu je „Důvod zůstat ve městě“. A nejen to. Vilapark Klamovka je pro všechny, co doslova s metropolí dýchají a co chtějí být součástí všeho nového.

Za tímto stavebním počinem stojí společnost Metrostav Development, která usadila rezidenční domy přímo do středu páté pražské části na okraj parku Klamovka. Jedná se o celkem 117 bytových jednotek, které jsou rozdělené mezi dva celky. Ve vyšších bytových domech je lákadlem překrásný výhled na metropoli, zatímco nižší viladomy nabízejí klid v zeleni a soukromí. Jaké jsou další důvody pro koupi bytu zde?

Vilapark Klamovka

Pražská pátá část patří do centra všeho dění v metropoli, na okrajích se navíc nachází území původních vinic, kde posléze vznikl zámecký park Klamovka. Dnes láká na procházky nebo jogging. Je to právě tento park, na jehož lemu se budují bytové domy, mezi nimiž vede pěší stezka do veřejné části. Jaké byty k prodeji na Praze 5 se nabízí? Katalog zahrnuje celkem 117 položek, přičemž se nabízí garsonky 1+kk, ale též větší 2+kk nebo 3+kk, případně 4+kk pro rodiny s dětmi nebo dokonce 5+kk ve stylu penthousu.

Bydlení pro náročné

Posedět na balkoně při západu slunce? Nebo naopak na terase oslavit výročí? Vypěstovat bylinky na předzahrádce? Možností je opravdu nepřeberně, navíc si lze zvolit i netypické uspořádání bytu, například mezonetové, které je dostupné ve variantě 4+kk. Součástí některých bytů je sklepní kóje, u dalších se nabízí její přikoupení, obdobně jako garážového stání, jehož cena je stanovená dle velikosti. Garáže jsou v podzemním podlaží.

Snít svůj životní sen v metropoli? Ve Vilaparku Klamovka bezvýhradně!

Komfortní vybavení

Na koho cílí projekt Vilapark Klamovka? Jednoznačně na movitou klientelu, která touží po bydlení v centru dění, ale současně žádá dostatek soukromí a oceňuje komfort. To se hravě splní, protože všechny byty nehledě na velikost vynikají logickým vnitřním uspořádáním, k tomu mají stejnou a velmi nadstandardní výbavu v podobě dřevěných plovoucích podlah nebo velkoformátových obkladů a dlažby v koupelně. Nechybí značková koupelnová keramika nebo špičkové interiérové a vstupní dveře.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *