Vana má v dnešních koupelnách skutečně nezastupitelnou úlohu

Někdo má rád klasický sprchový kout, jiný raději leží ve vaně plné horké vody a příjemné pěny. Je pravda, že preference jsou různé, ale všichni se shodnou na tom, že do koupelny patří veškerý dostupný komfort moderní doby.

V této místnosti sice trávíme jen zlomek dne, ale snad právě proto si tento čas chceme užít na maximum. Pokud plánujete rekonstrukci koupelny, můžete myslet také na vanu. A samozřejmostí je pohodlí 21. století v podobě hlavové opěrky, dešťové sprchy a dalších prvků, které zajišťují nejvyšší dostupné pohodlí. Kdo by pak odolal takové nabídce, že?

Volně stojící vany mají své kouzlo

Vybrali byste si zabudovanou vanu? Nebo dáváte přednost spíše volně stojící, která lépe odpovídá moderním trendům ve světě koupelen? Pokud jste si už vybrali jednu z variant, je namístě ještě zvolit barvu. Jsou to právě černé vany, s nimiž přichází velká elegance. Mají ale i řadu dalších výhod, které oceníme v praktickém smyslu slova.

Jejich bonusem je totiž letitá životnost, protože materiál, jakým je akrylát, patří mezi velmi odolné. Je lehký, což ocení řemeslníci při instalaci, dokáže delší dobu držet teplo a bude také v neposlední řadě velmi příjemný na dotek. Když si tedy napustíte vanu horkou vodou, můžete si v ní nerušeně užívat delší dobu než kdy dříve. Důkladný odpočinek už je tedy naplánován, jen si najít volnou chvilku ve svém denním plánu.

Zvolte si variantu podle svých představ

Chcete jeden zajímavý tip? Může to být například vana Mexen Montana, která nabídne objem až 210 litrů. Provedení, které se nese v duchu černobílé barevné kombinace, se bude doma dobře vyjímat. Stačí tedy jedno jediné. Ano, pečlivě měřit, řemeslníci musí vědět, že se vám vana do koupelny bez problémů vejde. Rekonstrukce může být otázkou několika příštích dnů a pak máte na celou generaci dopředu po starostech.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *