Jak si zpříjemnit letní pobyt v podkroví? Vsaďte na to správné stínění střešních oken

V mnoha bytech působí tyto prostory v létě spíše jako skleník. Není divu – ke slunci mají z celého domu nejblíže. A právě tehdy přicházejí ke slovu velká okna, která za jiných okolností tolik obdivujeme. Propouští totiž dovnitř mnohem více slunečních paprsků a tepla, než bychom čekali.

To však naštěstí není žádný velký problém. Stačí se zaměřit na šikovné a především účinné stínění do střešních oken a všechny problémy se v tomto ohledu stanou minulostí. A co všechno je k mání?

Látkové rolety jako nestárnoucí klasika

Hledáte ochranu před stínem a přitom chcete do svého podkrovního hnízdečka přinést také trochu barev? Zvolte si látkové rolety. Už dávno nejde o neustále samovolně se vytahující typy. Moderní kousky příjemně překvapí spolehlivostí i vzhledem.

Horizontální žaluzie do moderního bydlení

Nedáte na tyto praktické doplňky do oken dopustit? Pak se jich nevzdávejte ani pod střechou. Nabídnou vám kvalitní vodící lišty, jednoduché ovládání a samozřejmě i možnost regulace stínění.

Plisé s dvojí látkou představuje moderní stínění pro všechny

Jde vlastně o jakousi skládanou žaluzii z látky. Vypadá ovšem mnohem lépe a umožní vám zvolit si intenzitu zastínění přesně podle vašich aktuálních potřeb. Nabídne kompletní zatemnění pro ničím nerušený spánek i pouhé mírné odstínění.

Venkovní rolety zabrání pronikání slunce nejúčinněji

A samozřejmě lze vsadit i na řešení venkovní. Oblíbené střešní rolety pro exteriér zabrání rozpálení okenního skla už na samém počátku, takže teplotu v podkroví sníží nejefektivněji.

Vyberte si ovládání podle svého gusta

A kde tyto šikovné pomocníky poptat? U specialistů na stránkách Labona.cz je najdete v mnoha provedeních – a to buď s řetízkem nebo s tyčkou se šňůrkou, která se hodí i pro hůře dostupná místa. A v případě potíží vám vyškolený personál velmi rád poradí. Vždy si tak vyberete model nejvíce vyhovující vašim potřebám.

Nábytek Helcel slevový kód vám nabízí zajímavou možnost, jak nakoupit levný nábytek.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *