Laptop Glasses Office Business  - Computer_Tech / Pixabay

Na pracovním trhu je důležité hlavně zaujmout. Poradíme vám, jak na to

Nezaměstnanost v dnešní době bohužel stoupá. Pracovních míst ubývá a zaměstnavatelé si více rozmýšlejí, koho a za jakých podmínek přijmout. A jak je přesvědčit, že právě vy jste pro nabízené místo ti praví?

Inspirujte se tam, kde o této problematice něco vědí. Naším tipem jsou internetové stránky a projekty specialistů v oboru – společnosti 123jobs media.cz. Díky svým bohatým zahraničním zkušenostem (působí totiž i v mnoha dalších zemích, například v Polsku, Velké Británii nebo USA pod globální značkou pracovních portálů MyJobsi) totiž přesně ví, jaké jsou ve světě trendy a na co zaměstnavatelé reagují nejlépe.

Vyberte si svou vysněnou práci ještě dnes

A kam zamířit? Těmto specialistům patří pracovní weby Abecedaprace.cz, 123jobs.cz či Personalistka.cz. Tady všude můžete poptat pracovní úvazek podle svého přání – v libovolném oboru i lokalitě. Vše lze samozřejmě pohodlně filtrovat podle předem nastavených parametrů.

Můžete se spolehnout na to, že nabízené pozice inzerce práce jsou stále aktuální. Specialisté z 123jobs media si totiž na tuto skutečnost pravidelně reflektují. Už nikdy tak nebudete ztrácet čas odpovídáním na inzerát, který není platný. Mnohem lépe se tak dokážete soustředit na pozice, kde to stále ještě má smysl.

Ukažte svému budoucímu zaměstnavateli, že právě vy umíte jít s dobou

A jak na to? Nechte se inspirovat právě na zmíněných webech. Jako bonus mají pro vás totiž nachystány i blogy. Píší je ti, kteří celé problematice rozumí, takže tu vždy najdete odpovědi na to, co právě potřebujete.

A ve hře je opět snadné filtrování i maximální srozumitelnost předestřených článků, rad a tipů. Věnujte trochu času sebe rozvoji a naučte se psát opravdu dobré životopisy a moderní motivační dopisy. Zjistěte, co ve své odpovědi na inzerát vypíchnout a co naopak pro jistotu nezmiňovat. Stačí, když celé problematice věnujete jedno odpoledne a už nikdy se v očích budoucích potenciálních zaměstnavatelů neznemožníte. Za to vám ručíme.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *