Gold Is Money Gold Bars Gold Golden  - hamiltonleen / Pixabay

Když cena zlata stoupá, je nejlepší čas pro jeho prodej

Už téměř měsíc se cena zlata a dalších drahých kovů drží na opravdu rekordní výši. Důvodem není nic jiného, než stále ještě doznívající koronavirová krize, spojená v případě ČR navíc i s poklesem národní měny.

Takže pokud akutně potřebujete peníze, případně „jen“ hledáte příležitost, jak své investiční zlato a další rodinné poklady výhodně zhodnotit, poohlédněte se po specialistech, kteří vám zaručí maximálně férové
jednání.

Kde udat zlaté slitky a další cennosti

 A k čemu přihlížet? Chtějte určitě úvodní ocenění a konzultaci zdarma. Tím byl měl každý kvalitně vedený výkup zlata začít. Sami a bez nátlaku se pak rozhodnete, zda skutečně chcete svůj majetek prodat
nebo ne.

Přesně takhle to chodí i u firmy Zlaté mince Numismatika, sídlící v druhém patře pražského Obecního domu. Její specializací je výkup zlatých slitků (cihliček) od mnoha světových rafinerií: Agosi, Credit Suisse, Degussa, Argor Heraeus Johnson & Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Münze Österreich, PAMP, UBS, Sempsa, Umicore a Valcambi.

Máte doma zlato, pořízené např. v bance, které nikde nemůžete udat? Tady docela jistě uspějete, buďte bez obav.

Peníze v hotovosti pro okamžité pokrytí vašich potřeb

Vzít s sebou můžete samozřejmě i další drahé kovy (vč. šperků, mincí apod.). Velmi žádaná je kromě stříbra také platina a v poslední době i stále oblíbenější paládium. Společnost Zlaté mince Numismatika působí na našem trhu už od roku 2003 a zaměstnává pouze špičkové odborníky.

Svou investici tak můžete výhodně zúročit prakticky okamžitě a bez rizika. Výplata peněz je prováděna v hotovosti. Snadno tak uhradíte jakékoliv své dluhy či jiné závazky. Využijte aktuálního mimořádného výkyvu trhu, podobná šance se nejspíš hned tak opakovat nebude. Zlaté rezervy je třeba zhodnotit v době, kdy je to nejvýhodnější. A to je právě teď.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *