Nepřehlédnutelná letní obuv, ve které uděláte dojem!

Léto je za dveřmi a s ním přichází i ruku v ruce letní botičky, které razí jasné heslo: S námi budete nepřehlédnutelné! Zatímco až do dnešního dne bylo na boty hleděno jen jako na doplněk outfitu, v létě se tato role obrátí a botky budou dominantou vašeho vzhledu.

Chcete-li udělat dojem a zazářit v přitažlivém páru, zapomeňte na střídmost a jednoduchost – v kurzu budou pestré barvy, poutavé vzory a rozmanité tvary, ve kterých zaručeně nebudete za šedou myšku!

Boty s otevřenou špičkou, aneb troufnete si na peep toe?

Boty s otevřenou špičkou se dají z fleku označit za skvostnou módní záležitost. Ačkoli jejich doslovný překlad – peep toe – můžete pochopit jako vykukující prst, což upřímně nezní zrovna lákavě, s botičkami laděnými v tomto duchu zaručeně upoutáte pozornost.

V tomto duchu se nesou lodičky Tamaris, které lákají nejen svým barevným provedením, ale i troufalostí ukázat holé prstíky! Chcete-li nosit podobné boty, neměli byste zapomenout na pečlivou pedikúru. Neupravené nehty jsou módní zlo, které by hravě zazdilo veškerou vaší snahu!

Nesmrtelné zvířecí vzory jsou vaše horká karta!

U otevřenosti ještě chvíli zůstaneme a jako třešničku na dortu přihodíme nesmrtelné zvířecí vzory, které byly, jsou a budou módní ikonou.

Baleríny Tamaris vsadily na kombinaci otevřených botiček doplněných o zvířecí motiv a světe div se – vyšlo to bravurně! Máte-li odvahu vsadit svou horkou kartu na kombinaci lehkosti a působivého designu, jsou podobné botky vaší jasnou volbou!

Decentní motiv – nezklame ani neurazí

Chcete si v létě vyšlapovat v trendy obuvi, ale křiklavé barvy a pestré motivy nejsou nic pro vás? Pak se nechte okouzlit lodičkami Caprice, které jsou synonymem pro jednoduchost a eleganci. Vaše kroky díky nim získají na ladnosti i půvabu, který lichotí každé ženě. Za zmínku stojí i letní kolekce Xti, jež si pro vás připravila rozmanitý výběr stylů i barev.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *