Kominictví Klatovy s letitou praxí pomůže s revizí komínů

Potřebujete provést revizi komínového systému, případně jeho vyvložkování či frézování? Spolehlivé služby vám nabízí firma Zdeněk Hacaperka. Toto kominictví působí v Klatovech, Plzni a další městech Plzeňského a Karlovarského kraje.

Výhody spolupráce

Při stavbě, rekonstrukci či údržbě komínů je až na výjimky vždy zapotřebí, aby tuto činnost prováděl odborník, který má potřebné vzdělání. Pravidelnou revizi komínů je přitom dle zákona třeba provádět alespoň jedenkrát do roka.

Kominictví Zdeněk Hacaperka vám nabízí kompletní služby. Kromě stavby, rekonstrukce a revizí provádí také kupříkladu frézování komínů v Plzni, kde sídlí, ale i v dalších městech. Dojede za vámi prakticky kamkoliv v rámci zmíněných dvou krajů.

Kromě komplexních služeb lze vyzdvihnout také to, že při výkonu své činnosti vyžívá výhradně kvalitní materiály od špičkového německého výrobce SCHIEDEL. Na jednotlivé materiály přitom dostanete dlouhou záruční lhůtu, která se pohybuje v rozmezí od 5 do 30 let. Součástí zakázek je také vystavení patřičných certifikátů a osvědčení, které zaručují kvalitu materiálů a také provedených prací.

Najít kvalitního kominíka v Plzni či Klatovech není nic jednoduchého. O to více je potěšující, že zde funguje firma, jakou je Kominictví Plzeň – Zdeněk Hacaperka. Firma je členem Společenstva kominíků ČR, která sdružuje všechny poctivé a solidní firmy v tomto oboru.

Hlavní důvody, proč se starat o stav komínu

Nezapomeňte na to, že nekvalitně postavený a nesprávně fungující komín může mít nedozírné následky. Především zde hrozí to, že kouř nebude odcházet mimo objekt. V horším případě může dojít dokonce k zahoření. To se děje zejména v okamžiku, kdy průduchy nejsou ve správném rozměru, případně máte špatně provedené vložkování komína.

Jakmile usoudíte, že komínový systém nefunguje tak, jak by měl, ihned kontaktujte kvalitní kominictví. Problém je třeba odstranit co nejdříve.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *